Trzech aktorów nie powróci w 2. sezonie The Resident

W 2. sezonie The Resident zajdą spore zmiany. Kto nie powróci w obsadzie?

W 2. sezonie The Resident zajdą spore zmiany. Kto nie powróci w obsadzie?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  The Resident 

Portal TVLine donosi, że trzy osoby nie powrócą w 2. sezonie serialu medycznego The Resident:

W przypadku Atias i Kanakaredes ich odejście było sugerowane pod koniec 1. sezonu. Poinformowano także o tym, że do obsady dołącza Jane Leeves, która zagra dr Kitt Voss. Deadline natomiast zwraca uwagę, że aktorka podpisała kontrakt tylko na rok, więc być może nie jest to rola na stałe.

W obsadzie powrócą Malcolm Jamal Warner, Glenn Morshower, Matt Czuchry, Emily VanCamp, Manish Dayal, Bruce Greenwood i Shaunette Renee Wilson.

Premiera 2. sezonu w sezonie 2018/2019.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV