Tyler Ritter z główną rolą w komedii stacji CBS

Aktor dostaje główną rolę w pilocie serialu komediowego "The McCarthys".

Aktor dostaje główną rolę w pilocie serialu komediowego "The McCarthys".

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Tyler Ritter wcieli w głównego bohatera. Jego to jego największa rola w karierze. 

Jest to komedia o wielkim klanie irlandzkich katolików mieszkających w Bostonie. Mają syna homoseksualistę, lecz nie jest to według nich jego największy grzech - bardziej ich niepokoi to, że nie chce spędzać z nimi czasu.

Za projekt odpowiadają Will Gluck oraz Brian Gallivan.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV