Ultimate Marvel vs Capcom 3 niespodziewanie trafiło do Xbox Game Pass

Ultimate Marvel vs Capcom 3 jest kolejną grą, w którą mogą zagrać subskrybenci Xbox Game Pass.

Ultimate Marvel vs Capcom 3 jest kolejną grą, w którą mogą zagrać subskrybenci Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass to abonamentowa usługa Microsoftu. Za comiesięczną opłatę (standardowo jest to 40 zł) otrzymuje się dostęp do obszernej biblioteki gier na konsole Xbox One i Xbox 360, a w niektóre tytuły można zagrać również na pececie - jeśli wspierają one Xbox Play Anywhere.

Microsoft regularnie rozwija tę usługę i każdego miesiąca trafiają do niej nowe tytuły. Z reguły są one ogłaszane wcześniej, ale czasami pojawiają się też niespodzianki. Tak właśnie było tym razem - do biblioteki dostępnych w Xbox Game Pass produkcji niespodziewanie trafiła gra Ultimate Marvel vs. Capcom 3. To świetnie oceniana bijatyka z 2011 roku, w której gracze mogą wcielić się w najpopularniejszych bohaterów gier firmy Capcom oraz superbohaterów znanych z kart komiksów Marvela.

Oprócz tego, dziś do Xbox Game Pass trafiła też gra Just Cause 3. Jedna z części serii gier z otwartym światem, która stawia duży nacisk na sianie destrukcji przy wykorzystaniu broni palnej, materiałów wybuchowych i linki, która stała się znakiem rozpoznawczym cyklu.

Źródło: comicbook.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV