Vampyr zagości na kolejnej platformie. Gra trafi na Nintendo Switch

Focus Home Interactive szykuje się do wydania gry Vampyr także na platformie Nintendo Switch.

Focus Home Interactive szykuje się do wydania gry Vampyr także na platformie Nintendo Switch.

Michał Czubak

Michał Czubak

Vampyr z pewnością nie jest grą pokroju Red Dead Redemption 2 czy Marvel’s Spider-Man, ale pomimo swoich wad, to całkiem udana produkcja, po którą warto sięgnąć w trakcie tzw. sezonu ogórkowego. Ciekawa historia, wspaniały klimat i mroczna opowieść pomagają w przymknięciu oka na wady gry. Konsolowcy i pecetowcy już dawno zapomnieli o tej produkcji, ale czas sobie o niej przypomnieć, gdyż Vampyr zmierza także na Nintendo Switch.

Produkcja, w której wcielamy się w Jonathana Reeda – lekarza wojskowego, który zostaje przemieniony w wampira - najprawdopodobniej w przyszłym roku zadebiutuje na nowej platformie sprzętowej.

Wampirza opowieść będzie jednocześnie debiutem studia DontNod, które pracowało nad grą, na konsoli Nintendo Switch.

Źródło: focus-home.com / fot. Focus Home

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV