[wideo] O grafice w „Niepamięci”
Bradley Munkovitz opublikował w sieci film zza kulis swojej pracy przy produkcji science fiction pod tytułem "Niepamięć".
Bradley Munkovitz opublikował w sieci film zza kulis swojej pracy przy produkcji science fiction pod tytułem "Niepamięć".

Jest rok 2077: Jack Harper (Tom Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja, polegająca na zabezpieczaniu niezbędnych surowców pozostałych po dekadach wojen z obcymi, dobiega końca. Za dwa tygodnie dołączy do grupy ocalałych, przebywających w kolonii na Tytanie, z dala od zniszczonego wojną świata. Życie, patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów, Jacka całkowicie zmienia się, gdy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety pociąga za sobą łańcuch zdarzeń, które zmuszają Jacka do poddania w wątpliwość wszystkiego, w co do tej pory wierzył. Los ludzkości spoczywa teraz w rękach człowieka, który myślał, że nasz świat wkrótce zostanie stracony na zawsze.
Film od piątku jest na ekranach kin.
[video-browser playlist="626896" suggest=""]



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1972, kończy 53 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

