Przeczytaj w weekend

„Witches of East End” z drugim sezonem

Stacja Lifetime zadowolona z nowego serialu decyduje się zamówić drugi sezon.

Stacja Lifetime zadowolona z nowego serialu decyduje się zamówić drugi sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

Drugi sezon ma mieć 13 odcinków i zadebiutuje w 2014 roku. Pierwsza seria średnio przyciąga 3 mln widzów. Twórcy nadal będą opierać się na książce autorstwa Melissy de la Cruz.

Stacja Lifetime może być zadowolona, bo to drugi z nowych seriali debiutujących w tym roku dostaje zamówienie na 2. sezon. Pierwszym był Devious Maids.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV