Zobacz plansze z 8. tomu serii Chew

W tym tygodniu do sprzedaży trafił kolejny tom przygód Tony'ego Chu. Zobaczcie jak prezentują się materiały graficzne z albumu.

W tym tygodniu do sprzedaży trafił kolejny tom przygód Tony'ego Chu. Zobaczcie jak prezentują się materiały graficzne z albumu.

Seria Chew autorstwa John LaymanRob Guillory opowiada o przygodach cybopaty Tony'ego Chu - czyli osoby, która poznaje przeszłość wszystkiego, co zje. Cykl wyróżnia się dużą dawką często abstrakcyjnego humoru i zakręconymi pomysłami fabularnymi. Chew #08: Przepisy rodzinne to już ósmy tom tej serii.

Poniżej możecie zapoznać się z opisem komiksu oraz przykładowymi planszami i okładką:

Anthony i Antonelle Chu są bliźniakami. Tony i Toni. Każde z nich ma własne, choć diametralnie odmienne, zdolności. Tony jest cybopatą, zdolnym odbierać mentalne doznania dotyczące przeszłości wszystkiego, co ugryzie lub spożyje. Toni jest cybowidzącą – miewa przebłyski dotyczące przyszłości każdej żywej istoty, którą ugryzie lub której kawałek ciała przeżuje.
Tony żyje. Toni zginęła. Toni została zamordowana. Tony poprzysiągł dopaść jej zabójcę.
Toni zamierza mu w tym pomóc.

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV