Netflix i HBO GO na Halloween 2019 - filmy, które warto obejrzeć

Filmy, które warto obejrzeć w platformach Netflix i HBO GO na Halloween 2019. Oto nasze propozycje na 31 października. Filmowego Halloween z horrorami!

Filmy, które warto obejrzeć w platformach Netflix i HBO GO na Halloween 2019. Oto nasze propozycje na 31 października. Filmowego Halloween z horrorami!

Halloween z filmem? To atrakcyjny pomysł dla wielu kinomaniaków, którzy zamiast iść na imprezę, wolą spędzić ten dzień z bliskimi, oglądając straszny film. Jednym z nieodłącznych elementów kojarzących się z tym dniem są horrory, a konkretnie ich maratony, które ludzie urządzają sobie ze znajomymi. W związku z tym postanowiłem przygotować dla Was listę ciekawych propozycji z tego gatunku.

Na liście znajdziecie zestawienie filmów na Halloween z różnych podgatunków, ale starałem się wybrać dla Was produkcje ciekawe, warte obejrzenia i w jakimś stopniu straszne. 

Netflix i HBO GO na Halloween 2019 - filmy, które warto obejrzeć:

Ciche miejsce

Fabuła: Akcja filmu rozgrywa się w świecie opanowanym przez tajemnicze potwory ze znakomicie rozwiniętym zmysłem słuchu, który sprawia, że są w stanie usłyszeć nawet najdrobniejszy dźwięk. Bohaterami produkcji jest rodzina żyjąca na farmie w całkowitym milczeniu. Jednak pewnego dnia będą musieli zmierzyć się mroczną siłą.

Dla kogo: Dla fanów interesujących historii i oryginalnych pomysłów.

Platforma: HBO GO

Dziecko Rosemary

Fabuła: Kultowy film w reżyserii Romana Polańskiego, będący adaptacją powieści autorstwa Iry Levina. To opowieść o kochającym małżeństwie, które spodziewa się pierwszego dziecka. Przyszła matka, Rosemary przeżywa wszystkie uczucia związane z porodem, od niepewności po ogromną radość. W tym czasie jej mąż zawiera pakt z diabłem, aby odmienić swój los. To doprowadza do szeregu przedziwnych i bardzo mrocznych sytuacji.

Dla kogo: Dla wielbicieli mrocznych literackich adaptacji.

Platforma: HBO GO

Krzyk

Fabuła: Kultowy slasher Wesa Cravena. Jego akcja dzieje się w miasteczku Woodsboro, w którym zaczyna grasować tajemniczy i okrutny seryjny morderca. Swoje ofiary wynajduje wśród uczniów miejscowego liceum. Z czasem zaczyna prześladować Sidney Prescott, która wydaje się mieć szczególne miejsce w planie mordercy.

Dal kogo: Dla wielbicieli bardzo dobrych slasherów.

Platforma: HBO GO

Od zmierzchu do świtu

Fabuła: Seth i Richard Gecko osiągnęli swój życiowy cel: znaleźli się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców Ameryki. Swój bandycki szlak znaczą kolejnymi napadami i krwią ofiar. Ale miarka się przebrała - trzeba wiać do Meksyku. Bracia porywają kempingowy wóz Jacoba Fullera - pastora, który stracił wiarę, ojca dwójki dorastających dzieci, Kate i Scotta. Przeciskają się przez pilnie strzeżoną granicę. Następny przystanek to knajpa Titty Twister - gdzie można się zabawić od zmierzchu do świtu. Przygotowany przez obsługę program obfituje w liczne niespodzianki: do północy bawią się goście, potem nadchodzi czas gospodarzy - miejscowych wampirów. [opis dystrybutora]

Dla kogo: Dla fanów krwawych opowieści o wampirach.

Platforma: HBO GO

Operacja Overlord

Fabuła: Na kilka godzin przed słynnym D-Day grupa amerykańskich spadochroniarzy ląduje w okupowanej przez Nazistów Francji. Ich zadaniem jest zniszczenie nadajnika, który znajduje się na szczycie ufortyfikowanego kościoła. Młodzi desperaci łączą siły z miejscową Francuzką i w piwnicach kościoła natrafiają niespodziewanie na tajne nazistowskie laboratorium. Od tej pory zaczyna się krwawa jatka.

Dla kogo: Dla wielbicieli fanów krwawych i dziwnych opowieści z pogranicza kina klasy B.

Platforma: HBO GO

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV