QUIZ: Czy pamiętasz klasyczne polskie komiksy?

W czasach PRL-u nie wychodziło tyle komiksów co dziś. Ale wychodziły. I my je czytaliśmy. Pamiętacie?

W czasach PRL-u nie wychodziło tyle komiksów co dziś. Ale wychodziły. I my je czytaliśmy. Pamiętacie?

Kamil Śmiałkowski

Kamil Śmiałkowski

Tagi:  Polska 

Klasyczne polskie komiksy. Niektórzy z Was pamiętają tamte czasy, kupowali w kioskach kolejne zeszyty Żbików, Klossów, Relaxów. Inni znają je tylko ze wznowień albo komiksowych antykwariatów - ale też znają i też lubią. Sprawdźmy, jak dużo pamiętacie.

Więcej quizów znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV