Wiedźmin: czy jesteś uważnym widzem? Quiz wiedzy o serialu

Dla uważnych widzów i fanów serialu Wiedźmin platformy Netflix przygotowaliśmy zabawę - quiz wiedzy!

Dla uważnych widzów i fanów serialu Wiedźmin platformy Netflix przygotowaliśmy zabawę - quiz wiedzy!

Serial Wiedźmin miał swoją premierę na platformie Netflix już ponad miesiąc temu. Dyskusje na jego temat wciąż trwają - część widzów zrezygnowała po kilku odcinkach, część obejrzała całość w ciągu jednego dnia, inni zdążyli zobaczyć cały sezon już kilka razy. Nic w tym dziwnego, skoro Wiedźmin szybko stał się jednym z najpopularniejszych seriali, a pomimo sporego czasu od premiery, zainteresowanie nim nie słabnie. 

Quiz przygotowaliśmy dla Was, byście mogli sprawdzić, ile pamiętacie. Jest on skierowany do fanów serialu, którzy sądzą, że obejrzeli go uważnie. Zabawa, którą dla Was opracowaliśmy, to 20. pytań o różnym stopniu trudności, które sprawdzą, czy faktycznie nic Wam nie umknęło!

To raczej oczywiste, ale wypada zaznaczyć: pytania są, rzecz jasna, spoilerowe, więc miejcie na uwadze, że jest to zabawa dla osób, które produkcję już widziały lub spoilerów się nie boją. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak poszło! Może następnym razem mamy przygotować coś trudniejszego? Życzymy miłej zabawy! 

Wiedźmin - quiz wiedzy

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV