Toy Story 4 (2019)

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki… [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

Toy Story 4 - zwisatun

Najnowsza recenzja redakcji

Seria Toy Story przez lata była okrętem flagowym Pixara i stanowiła za przykład, jak animacje powinno się robić. Z czasem studio to stało się kuźnią talentów i wielu innych wspaniałych produkcji. Ale i tak kolejne części historii o zabawkach wciąż były ogromnie oczekiwane przez fanów, a sukces debiutującej aż 11 po ostatniej części "trójki" tylko udowodnił, że Toy Story to wciąż seria ustanawiająca kolejne standardy. Oczekiwania wobec Toy Story 4 były więc ogromne. Czy i tym razem przygody Chudego, Buzza Astrala i reszty zabawek dostarczają odpowiedniej dawki śmiechu i wzruszeń? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Jaka jest wasza opinia o Toy Story 4? Czy waszym zdaniem jest to część równie dobra jak poprzednie? Dajcie znać w komentarzach!

Nasz kanał na YouTubie wciąż wzbogaca się o nowe materiały, wywiady i relacje z planu. Zajrzyjcie tam od czasu do czasu i dajcie suba! Dzięki za obejrzenie tej recenzji!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anson Mount

Anson Mount

ur. 1973, kończy 47 lat

Sean Astin

Sean Astin

ur. 1971, kończy 49 lat

Rashida Jones

Rashida Jones

ur. 1976, kończy 44 lat

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

ur. 1986, kończy 34 lat

Alexis Denisof

Alexis Denisof

ur. 1966, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV