Star Wars Battlefront: Kompania Zmierzch (2015)

Star Wars Battlefront: Twilight Company

Star Wars Battlefront: Kompania Zmierzch

Galaktyczne Imperium wciąż trwa. Mimo zniszczenia przerażającej Gwiazdy Śmierci przez Sojusz Rebeliantów, jego tyrania wciąż szerzy się w galaktyce. Służący pod rozkazami Imperatora i Dartha Vadera elitarny, działający jak jeden mąż, oddział szturmowców tłumi niepokoje i niszczy opornych. Ale na światach takich jak Sullust, Coyerti, Haidora Prime i innych, siły rebeliantów wciąż walczą z Imperium, pragnąc z całego serca dać nadzieję na to, że uda się powstrzymać potężną machinę wojenną...

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV