

10 grudnia na antenie TVN zostanie wyemitowany finał 2. sezonu programu Lego Masters. Sprawy przybrałby jednak nieoczekiwany obrót, ponieważ na części zadań zabrakło dwóch uczestników. Maciej i Kacper Walaszek to bracia stanowiący jedną drużynę. Powodem ich nieobecności jest wykrycie u nich koronawirusa.
W finale, podobnie jak w poprzednich odcinkach, jurorami są Aleksandra Mirecka i Kamil Bednarek. Program prowadzi Marcin Prokop.
Lego Masters – finał 2. sezonu
Emisja finału drugiego sezonu programu Lego Masters rozpocznie się o godzinie 20:00. W pierwszej części pojawią się wszyscy uczestnicy, jednak w drugiej zabraknie drużyny składającej się z braci – Macieja i Kacpra Walaszek. Tuż przed nagraniem drugiego zadania u braci wykryto zakażenie COVID.
Finał nagrywany był przez kilka dni, a przed każdym z nich u uczestników przeprowadzane były testy na obecność koronawirusa.
Jak donosi portal wirtualnemiedia.pl, stacja rozważa przywrócenie drużyny w kolejnym sezonie programu, jeśli taki powstanie.
Lego Masters – odcinek specjalny
Lego Masters przygotowało także świąteczny odcinek specjalny, którego emisja przewidziana jest na 17 grudnia 2021 roku. Ten odcinek także będzie można obejrzeć na antenie TVN o godzinie 20:00.
W odcinku specjalnym udział wezmą gwiazdy. Zgodnie z doniesieniami, wśród nich mają się pojawić między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan i Radoslaw Majdan wraz z jej dziećmi – Tadeuszem i Stanisławem.
Jesteśmy na Google News – Obserwuj to, co istotne w popkulturze
Źródło: wirtualnemedia.pl

