Amy Schumer

Amy Schumer
 • Data urodzenia:

  1 czerwca 1981 (37)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  170 cm
 • Zawód:

  aktorka, scenarzystka
 • Bio:

  Amy Schumer jest aktorką komediową, która specjalizuje się w stand-upie. Jest główną gwiazdą serialu skeczowego pt.: Inside Amy Schumer, a także jego pomysłodawczynią i współscenarzystką. Za pracę przy tej produkcji Schumer była nominowana do pięciu Primetime Emmy, otrzymała wyróżnienie dla Wybitnego Dowolnego Serialu Skeczowego w 2015 roku. Jest scenarzystką komedii romantycznej pt.: Trainwreck, w której zagrała główną rolę. Jej praca został doceniona – otrzymała nominację za najlepszy scenariusz oryginalny do nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, a także nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepsza Aktorka w Filmie Komediowym lub Musicalu.

W obsadzie (12)

Produkcje (1)

Twórczość (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV