Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gillian Jacobs

Gillian Jacobs
 • Data urodzenia:

  19 października 1982 (36)
 • Miejsce urodzenia:

  Pittsburgh, Pensylwania, USA
 • Wzrost:

  163 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Panna
 • Bio:

  Gillian Jacobs - amerykańska aktorka, zasłynęła głównie dzięki roli Britty w serialu "Community" NBC. Gillian urodziła się 19 października 1982 w Pittsburghu (Pensylwania) gdzie także dorastała i uczęszczała do szkoły. W młodości zapisała się do Pittsburgh Playhouse, a wkrótce występowała w Publicznym Teatrze w Pittsburghu. 

W obsadzie (24)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV