Will Arnett

Will Arnett
 • Data urodzenia:

  4 maja 1970 (48)
 • Miejsce urodzenia:

  Toronto, Kanada
 • Narodowość:

  Kanadyjczyk/Amerykanin
 • Wzrost:

  189 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Will Arnett po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1996 roku w filmie pt.: Ed's Next Move. W 2013 roku został nagrodzony Gold Derby TV Award, a w 2014 otrzymał nominację do American Comedy Award za kreację Goba Blutha w serialu telewizyjnym pt.: Bogaci bankruci.

W obsadzie (37)

Produkcje (3)

Scenariusze (1)

Twórczość (1)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV