Jeffrey Dean Morgan

Jeffrey Dean Morgan
 • Data urodzenia:

  22 kwietnia 1966 (53)
 • Miejsce urodzenia:

  Seattle, Waszyngton, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  187 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Jeffrey Dean Morgan jest absolwentem Ben Franklin Elementary School, Rose Hill Junior High oraz Lake Washington High School, którą ukończył w 1984 roku. Gdy dorastał, chciał być gwiazdą baseballu. Kontuzja kolana nie pozwoliła mu na zawodową karierę baseballisty. Porzucił dotychczasowe życie na rzecz rozwijania nowych zainteresowań - malarstwa i pisarstwa. Jako aktor zadebiutował w filmie pt.: Uncaged. Popularność zyskał dzięki występom w serialach takich jak: Burning Zone oraz Supernatural oraz Grey's Anatomy.

W obsadzie (37)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV