Repertuar kin Nowość Program TV

Jess i chłopaki (2011)

New Girl

Śr. ocena 7.7

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

New Girl - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Rozwinięcie crossoveru przypadło na Jess i chłopaków, gdzie mogliśmy obejrzeć różne interakcje pomiędzy bohaterami obu seriali.

Wizyta Jess na posterunku bohaterów Brooklyn 9-9 jest czymś, co sprawdza się zaledwie poprawnie. Bardzo śmieszy interakcja z Giną, ale to rozmowa z Holtem wybija się ponad przeciętność. Obie postacie naprawdę nieźle się zgrały, a to przełożyło się na zabawny wydźwięk dialogu. Krótkie wstawki to jednak za mało, by usatysfakcjonować, bo właśnie największy potencjał drzemał w tym, jak Jess będzie rozbawiać razem z postaciami z posterunku. Kompletnie go nie wykorzystano.

Najsłabiej wygląda wątek Nicka i Winstona, którzy w metrze próbowali zebrać pieniądze na bilet, a przypadkiem napatoczył się Boyle. Totalny niewypał. To wszystko wchodziło na poziom zbyt żenujący, niezręczny i przez to nieśmieszny. Naprawdę twórców obu seriali nie stać było na gag, w którym wykorzystanoby Boyle’a i ten duet w sposób zabawny? To nie działa nawet na poziomie konceptu, który jest absurdalnie niedorzeczny. Bardziej można było odnieść wrażenie, że jest na siłę przeciągany, bo zaplanowano crossover, więc Boyle musi tam chwilę postać. Szkoda, że nie miał on nic ciekawego roboty. Wielkie rozczarowanie.

Najdziwniejsze w tym jest to, że działały wątki niezwiązane z crossoverem, podobnie jak to miało miejsce w Brooklyn 9-9. Wizyta Jess w sklepie z jedzeniem oraz zabawna scena na spotkaniu licealnym potrafią rozśmieszyć tak, jak możemy tego oczekiwać. Mało na osłodę, ale zawsze coś, co można potraktować z optymizmem. Takimi momentami twórcy Jess i chłopaków uratowali odcinek przed kompletną porażką.

Wniosek niestety jest prosty – crossover był marnym chwytem marketingowym prawdopodobnie wprowadzonym na ostatnią chwilę, bo nie ma w tym pomysłu, realizacja jest kiepska i kompletnie zmarnowano potencjał humorystyczny. Mogło wyjść coś wyjątkowego i przekomicznego, a jest jedynie rozczarowujące.

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Sezon 5:

Sezon 6:

Sezon 7:

Powiązane Artykuły

Piotr Piskozub
-

Skasowane seriale 2018 roku. Których produkcji już nie zobaczymy?

Amerykańskie telewizje w ostatnich dniach decydowały, które seriale zostaną skasowane. W poniższym zestawieniu prezentujemy ich…

Norbert Zaskórski
-

Premiery seriali 2018 (styczeń-czerwiec). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2018 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W…

Adam Siennica
1-

Te seriale powrócą na antenę. Powstaną kolejne sezony

W ostatnim okresie zamówiono kolejne sezony wielu popularnych seriali. Poznajcie tytuły, które będą mieć kolejne…

Adam Siennica
-

Premiery seriali – jesień 2016

Jesień to najlepszy okres dla każdego fana seriali. Na ekrany powracają kolejne sezony popularnych produkcji…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.