Komedie Single Parents i The Kids Are Alright z zamówieniami na sezon

Do ramówki ABC dołączą dwa nowe sitcomy - Single Parents i The Kids Are Alright otrzymują zamówienia na pełne sezony.

Do ramówki ABC dołączą dwa nowe sitcomy - Single Parents i The Kids Are Alright otrzymują zamówienia na pełne sezony.

Michalina Reda
Michalina Reda

Fabuła komediowego serialu Single Parents skupia się na grupie samotnych rodziców, którzy wspólnymi siłami wychowują swoje siedmioletnie pociechy i próbują wieść jakiekolwiek życie towarzyskie poza domem. Głównym bohaterem jest trzydziestoletni Will, który jest tak pochłonięty wychowywaniem córki, że zupełnie zatracił życie osobiste. Gdy pozostali rodzice zorientują się, jak głęboko w dołku jest Will, postanawiają wprowadzić go w świat randek.

Za sterami serialu stoją twórcy produkcji New Girl - JJ Philbin i Liz Meriwether. W obsadzie są Taran Killam, Leighton Meester, Kimrie Lewis, Jake Choi, Marlow Barkley, Tyler Wladis, Devin Trey Campbell, Grace Hazelett, Sadie Hazelett i Brad Garrett. Odcinki sitcomu będą trwały pół godziny.

ABC zamawia również kolejny sitcom, The Kids Are Allright. Akcja rozgrywa się w latach 70. na przedmieściach Los Angeles i skupia na głęboko wierzącej rodzinie Irlandczyków, której głową jest tradycjonalista Mike Cleary. Państwo Cleary wychowują ośmiu synów. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy najstarszy z nich, Lawrence, decyduje się opuścić seminarium i wraca do domu z planami ratowania świata.

W obsadzie są między innymi Michael Cudlitz, Mary McCormack i Sam Straley. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Tim Doyle (Last Man Standing).

Daty premier nie są jeszcze znane.

Źródło: tvline.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV