Repertuar kin Nowość Program TV

Komedie Single Parents i The Kids Are Alright z zamówieniami na sezon

Do ramówki ABC dołączą dwa nowe sitcomy - Single Parents i The Kids Are Alright otrzymują zamówienia na pełne sezony.

Fabuła komediowego serialu Single Parents skupia się na grupie samotnych rodziców, którzy wspólnymi siłami wychowują swoje siedmioletnie pociechy i próbują wieść jakiekolwiek życie towarzyskie poza domem. Głównym bohaterem jest trzydziestoletni Will, który jest tak pochłonięty wychowywaniem córki, że zupełnie zatracił życie osobiste. Gdy pozostali rodzice zorientują się, jak głęboko w dołku jest Will, postanawiają wprowadzić go w świat randek.

Za sterami serialu stoją twórcy produkcji Jess i chłopaki – JJ Philbin i Liz Meriwether. W obsadzie są Taran Killam, Leighton Meester, Kimrie Lewis, Jake Choi, Marlow Barkley, Tyler Wladis, Devin Trey Campbell, Grace Hazelett, Sadie Hazelett i Brad Garrett. Odcinki sitcomu będą trwały pół godziny.

-
-

ABC zamawia również kolejny sitcom, The Kids Are Allright. Akcja rozgrywa się w latach 70. na przedmieściach Los Angeles i skupia na głęboko wierzącej rodzinie Irlandczyków, której głową jest tradycjonalista Mike Cleary. Państwo Cleary wychowują ośmiu synów. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy najstarszy z nich, Lawrence, decyduje się opuścić seminarium i wraca do domu z planami ratowania świata.

W obsadzie są między innymi Michael Cudlitz, Mary McCormack i Sam Straley. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Tim Doyle (Ostatni prawdziwy mężczyzna).

Daty premier nie są jeszcze znane.

Źródło: tvline.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Norbert Zaskórski
-

Terminator 6 – oficjalny tytuł filmu…

Paramount Pictures ujawniło tytuł najnowszego filmu z serii o Terminatorze. Nie będziecie zaskoczeni.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.