Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

20 lutego poznamy składany telefon od Samsunga

Na przyszły tydzień Samsung zaplanował konferencję Unpacked, na której zademonstruje zarówno smartfona Galaxy S10, jak i nowe, innowacyjne urządzenie.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Inżynierowie Samsunga od kilku lat pracowali nad technologią, która umożliwi stworzenie telefonu z giętkim wyświetlaczem. Od kilku lat zapowiadali także, że lada moment sprzęt ten pojawi się w sprzedaży. Niestety, z  roku na rok premierę urządzenia przekładano. Niektórzy pracownicy oddziału Samsung Display sugerowali nawet, że na debiut tego nietypowego telefonu będziemy musieli poczekać aż do 2021 roku. Lecz kilka miesięcy temu prace nad tym sprzętem przyspieszyły i wszystko wskazuje na to, że elastyczny Samsung zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

Już 20 lutego odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu biznesowym Samsunga. Podczas konferencji Unpacked w San Francisco firma pokaże światu jubileuszowego Samsunga Galaxy S10. W tym dniu prawdopodobnie poznamy jeszcze jedno innowacyjne urządzenie, o czym najlepiej świadczy zapowiedź konferencji umieszczona na twitterowym profilu korporacji:

Sugestywna animacja oraz krótka zapowiedź jasno dają do zrozumienia, że szykuje nam się premiera długo wyczekiwanego Samsunga Galaxy X. W końcu słowo „unfold” w zdaniu „Przyszłość branży mobilnej ujawni się 20 lutego” w dosłownym tłumaczeniu można rozumieć zarówno jako „ujawniać”, jak i „rozwijać” czy „rozkładać”.

Samsung zademonstrował już prototypowy model składanego telefonu podczas jednej z ubiegłorocznych konferencji. Był to jednak model przejściowy, który nie prezentował finalnej wersji urządzenia. Czym dokładnie zaskoczy nas długo wyczekiwany Galaxy X? Na razie nie wiadomo, choć jeśli dotychczasowe przecieki sprawdzą się, będziemy mieli do czynienia z urządzeniem podobnym do tego, które podczas targów IFA zaprezentowała firma Royole – z wielkim telefonem, który można zgiąć na pół, aby łatwiej zmieścić go w kieszeni.

 

Już 20 lutego przekonamy się, co przyszykowali dla nas Koreańczycy i czy składanemu smartfonowi uda się przyćmić jubileuszowego Samsunga Galaxy S10.

Źródło: Samsung Mobile

 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – kostiumy…

Do sieci trafiły zdjęcia figurek kolekcjonerskich i zabawek z serii Funko POP, które promują film…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]