20 lutego poznamy składany telefon od Samsunga

Na przyszły tydzień Samsung zaplanował konferencję Unpacked, na której zademonstruje zarówno smartfona Galaxy S10, jak i nowe, innowacyjne urządzenie.

Na przyszły tydzień Samsung zaplanował konferencję Unpacked, na której zademonstruje zarówno smartfona Galaxy S10, jak i nowe, innowacyjne urządzenie.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Inżynierowie Samsunga od kilku lat pracowali nad technologią, która umożliwi stworzenie telefonu z giętkim wyświetlaczem. Od kilku lat zapowiadali także, że lada moment sprzęt ten pojawi się w sprzedaży. Niestety, z  roku na rok premierę urządzenia przekładano. Niektórzy pracownicy oddziału Samsung Display sugerowali nawet, że na debiut tego nietypowego telefonu będziemy musieli poczekać aż do 2021 roku. Lecz kilka miesięcy temu prace nad tym sprzętem przyspieszyły i wszystko wskazuje na to, że elastyczny Samsung zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

Już 20 lutego odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu biznesowym Samsunga. Podczas konferencji Unpacked w San Francisco firma pokaże światu jubileuszowego Samsunga Galaxy S10. W tym dniu prawdopodobnie poznamy jeszcze jedno innowacyjne urządzenie, o czym najlepiej świadczy zapowiedź konferencji umieszczona na twitterowym profilu korporacji:

Sugestywna animacja oraz krótka zapowiedź jasno dają do zrozumienia, że szykuje nam się premiera długo wyczekiwanego Samsunga Galaxy X. W końcu słowo "unfold" w zdaniu "Przyszłość branży mobilnej ujawni się 20 lutego" w dosłownym tłumaczeniu można rozumieć zarówno jako "ujawniać", jak i "rozwijać" czy "rozkładać".

Samsung zademonstrował już prototypowy model składanego telefonu podczas jednej z ubiegłorocznych konferencji. Był to jednak model przejściowy, który nie prezentował finalnej wersji urządzenia. Czym dokładnie zaskoczy nas długo wyczekiwany Galaxy X? Na razie nie wiadomo, choć jeśli dotychczasowe przecieki sprawdzą się, będziemy mieli do czynienia z urządzeniem podobnym do tego, które podczas targów IFA zaprezentowała firma Royole - z wielkim telefonem, który można zgiąć na pół, aby łatwiej zmieścić go w kieszeni.

 

Już 20 lutego przekonamy się, co przyszykowali dla nas Koreańczycy i czy składanemu smartfonowi uda się przyćmić jubileuszowego Samsunga Galaxy S10.

Źródło: Samsung Mobile

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV