Alien: Blackout to nowa gra na urządzenia mobilne. Zobaczcie zwiastun

Alien: Blackout ujawniono wczoraj. Nie jest to jednak gra, na którą czekali fani marki.

Alien: Blackout ujawniono wczoraj. Nie jest to jednak gra, na którą czekali fani marki.

Wczoraj oficjalnie ujawniono istnienie gry Alien: Blackout. Wiele osób oczekiwało, że ta produkcja, której tytuł wyciekł do sieci już jakiś czas temu, będzie kontynuacją całkiem niezłej Alien: Isolation. Niestety - okazało się, że Blackout zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, przez co można spodziewać się, że rozgrywka będzie tu mniej rozbudowana.

O Alien: Blackout nie wiemy zbyt wiele. Ponownie wcielimy się w Amandę Ripley i będziemy musieli unikać spotkania z ksenomorfem, w tym celu wykorzystamy dostępne na stacji urządzenia - m.in. mapę, kamery czy czujnik ruchu. Sprzęt będzie jednak miał ograniczone zasoby energii. Gra prawdopodobnie kosztować będzie 4,99$ - taką kwotę można znaleźć na karcie produkcji w App Store.

Co ciekawe, na tym jednak nie koniec zapowiedzi związanych z tą marką. Jak informuje serwis Comicbookmovie, deweloperzy z Cold Iron Studios pracują też nad strzelanką MMO, której akcja zostanie osadzona w kinowym uniwersum Obcego. O produkcji nie wiemy nic więcej, poza tym, że ma trafić ona na pecety oraz konsole.

Źródło: youtube.,com / fot. D3 Go!

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV