Tilda Swinton

Tilda Swinton
 • Data urodzenia:

  5 listopada 1960 (58)
 • Miejsce urodzenia:

  Londyn, Anglia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  179 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Tilda Swinton studiowała na Fettes College w Edynburgu, a później na Uniwersytecie w Cambridge. Występowała na deskach teatrów takich jak: Traverse Theatre w Edynburgu i Royal Shakespeare Company. Jako aktorka filmowa debiutowała w 1986 roku rolą Leny w obrazie pt.: Caravaggio. W 2008 roku została nagrodzona Oscarem za kreację Karen Crowder w filmie pt.: Michael Clayton.

W obsadzie (48)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV