Przeczytaj w weekend

Annaleigh Ashford dołącza do stałej obsady „Masters of Sex”

Annaleigh Ashford, która kilkukrotnie pojawiła się w pierwszym sezonie Masters of Sex, dołączyła do stałej obsady drugiej serii serialu stacji Showtime.

Annaleigh Ashford, która kilkukrotnie pojawiła się w pierwszym sezonie Masters of Sex, dołączyła do stałej obsady drugiej serii serialu stacji Showtime.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Aktorka wciela się w Betty Dimello (na zdjęciu po prawej), młodą prostytutkę, która pomaga Dr. Mastersowi w badaniach, pokazując m.in. w jaki sposób kobiety potrafią udawać orgazm. Stały angaż w Masters of Sex oznacza dla Ashford rezygnację z hitowej roli na Broadwayu w musicalu "Kinky Boots", za który nominowana była do nagrody Tony.

Finał pierwszego sezonu Masters of Sex zaplanowany jest na 15 grudnia, a druga seria zadebiutuje jesienią 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV