Przeczytaj w weekend

Arrow - oto tytuł premierowego odcinka finałowego sezonu serialu

W sieci pojawiła się nowa informacja na temat finałowego sezonu Arrow. Ponadto aktorka znana z poprzedniej odsłony dołączyła do regularnej obsady serii.

W sieci pojawiła się nowa informacja na temat finałowego sezonu Arrow. Ponadto aktorka znana z poprzedniej odsłony dołączyła do regularnej obsady serii.

Jak do tej pory niewiele było wiadomo o finałowym sezonie serialu Arrow. Teraz jednak nieco światła na ostatnią odsłonę postanowiła rzucić scenarzystka produkcji, Berth Schwartz, która zamieściła w sieci zdjęcie pierwszej strony skryptu premierowego odcinka 8. sezonu. Z niego możemy dowiedzieć się, że epizod został zatytułowany Starling City. To być może oznacza, że Oliver cofnie się w czasie z Monitorem do momentu zanim miasto zostało przemianowane na Star City.

Ponadto Katherine McNamara, która w produkcji wciela się w postać Mii Queen dołączyła do regularnej obsady finałowego sezonu, zatem zapewne jej wątek będzie jeszcze ważniejszy w ostatniej odsłonie. Widowisko zadebiutuje z finałową serią 15 października.

 

Oto oficjalny opis finałowego sezonu Arrow:

Po katastrofie statku playboy-miliarder Oliver Queen był przez pięć lat uznawany za zmarłego, zanim został odnaleziony na wyspie na Morzu Północnochińskim. Po powrocie do Star City starał się naprawić krzywdy wyrządzone przez jego rodzinę i walczyć z niesprawiedliwością. Jako Green Arrow Oliver z powodzeniem ratował miasto dzięki pomocy swojego zespołu,  w którego skład wchodzą były żołnierz John Diggle (David Ramsey), ekspert w dziedzinie informatyki Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), były protegowany Roy Harper (Colton Haynes), doświadczony w walce ulicznej Rene Ramirez (Rick Gonzalez), meta Dinah Drake (Juliana Harkavy), genialny wynalazca Curtis Holt (Echo Kellum) i pochodząca z Ziemi-2 Laurel Lance (Katie Cassidy). Po odkryciu, co przyniesie jego przyszłość, Oliver znajdzie się w obliczu swojej najtrudniejszej bitwy, która pozostawi multiwersum w zawieszeniu. W ostatnim sezonie Arrow Oliver Queen będzie zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością tego, co znaczy być bohaterem.

Źródło: deadline.com/tvline.com/zdjęcie główne: Jack Rowand/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV