Przeczytaj w weekend

Avengers 4 – scenarzysta być może zdradził ważny szczegół filmu

Avengers 4 to tegoroczne widowisko, w którym ponownie spotkają się najwięksi herosi MCU. Scenarzysta projektu być może w swojej wypowiedzi zdradził pewien ważny szczegół tej produkcji.

Avengers 4 to tegoroczne widowisko, w którym ponownie spotkają się najwięksi herosi MCU. Scenarzysta projektu być może w swojej wypowiedzi zdradził pewien ważny szczegół tej produkcji.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  marvel 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Fabuła filmu Avengers: Koniec gry jest trzymana w ogromnej tajemnicy. Jednak być może teraz w jednej ze swoich wypowiedzi, Christopher Markus, współscenarzysta produkcji, zdradził ważny szczegół dotyczący widowiska. W książce Marvel's Avengers: Infinity War - The Art of the Movie, możemy przeczytać, że Pstryknięcie Thanosa była sporą przeszkodą w tworzeniu dalszej historii.

Kamienie Nieskończoności były wykorzystywane przez ludzi, którzy nie rozumieli ich prawdziwej mocy, jednak teraz Thanos pokazał, co naprawdę potrafią zrobić. Problem jest taki, że jeżeli zyskuje się władzę nad tak potężnymi artefaktami, to historia postaci doznaje rozkładu, ponieważ nie ma żadnej stawki dla osoby, która może kontrolować czas, przestrzeń, twój umysł, twoją duszę i moc. Tak naprawdę może dokonać resetu wiele razy. Dlatego należy zbudować wiele przeszkód na jego drodze lub trzymać jeden z Kamieni z dala od niego na tyle długo, aby zbudować jakąś dramatyczną strukturę. 

Portal Comicbook spekuluje, że ta wypowiedź może potwierdzać wcześniejsze plotki o podróży w czasie Avengersów, którzy odbiorą jeden z Kamieni Thanosowi, a ten będzie ich ścigać.

Premiera filmu 3 maja 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV