Przeczytaj w weekend

Avengers 4 – zwiastun jeszcze w tym tygodniu? Nowa plotka

Avengers 4 to nadchodzący film Marvela, z którego nie widzieliśmy jeszcze żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych. Nowe pogłoski wskazują jednak, że zwiastun może zadebiutować szybciej, niż się spodziewamy - jeszcze w tym tygodniu.

Avengers 4 to nadchodzący film Marvela, z którego nie widzieliśmy jeszcze żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych. Nowe pogłoski wskazują jednak, że zwiastun może zadebiutować szybciej, niż się spodziewamy - jeszcze w tym tygodniu.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Untitled Avengers Movie to nadchodzący film Marvela, który będzie kulminacją całego MCU. Po przegranej w Avengers: Infinity War, superbohaterowie ponownie staną do walki z Thanosem, chcąc raz na zawsze położyć kres jego działaniom.

W chwili obecnej cały popkulturowy świat tylko czeka na pierwszy zwiastun filmu, o którym pogłoski krążą po sieci już od dłuższego czasu. I choć nie tak dawno słychać było, że trailer zadebiutuje "jeszcze w tym roku", najnowsze informacje wskazują, że może to nastąpić jeszcze w tym tygodniu - mowa konkretnie o najbliższym piątku, 23 listopada, czyli w sam raz na amerykańskie Święto Dziękczynienia. Źródłem tych pogłosek jest Daniel RPK, jeden ze scenarzystów blisko związanych z Marvel Studios, który niejednokrotnie prorokował już na temat głośnych produkcji w przeszłości. I choć jego informacje nie są oficjalne, wielu fanów uważa je za całkiem wiarygodne.

Na tę chwilę traktujmy te doniesienia jako plotki i poczekajmy spokojnie do piątku.

Avengers 4 - premiera w 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV