Repertuar kin Nowość Program TV

Nowi złoczyńcy w Avengers 4? Książka o Thanosie sugeruje, kim są

Książka Thanos: Titan Consumed sugeruje, kto może być kolejnym złoczyńcą w filmie Avengers 4.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Swego czasu do sieci wyciekły opisy zestawów zabawek promocyjnych z filmu Avengers 4 – dowiedzieliśmy się z nich, że herosi mieliby zmierzyć się z „nowymi przeciwnikami”, przedstawianymi w dodatku jako „jeszcze większe zagrożenie”. Od tamtego momentu w sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, że mogą okazać się nimi Celestianie (to do nich należał Ego, Żyjąca Planeta) lub Horda (ta grupa owadopodobnych stworzeń w komiksach miała zainfekować pierwszego Celestianina, co w konsekwencji doprowadziło do powstania ludzkości i superbohaterów wraz z nią). Podobny obrót spraw może sugerować książka Thanos: Titan Consumed.

Jej autor, Barry Lyga, kilkukrotnie na stronach swojego dzieła daje do zrozumienia, że pisząc je miał wiedzę na temat filmów Avengers: Wojna bez granic i Avengers 4. Potwierdza to choćby sekwencja pokazująca, że po pstryknięciu palcami antagonista dosłownie wychodzi ze swojego ciała, a to doświadczenie przybiera kosmiczny wymiar. Intrygująco przedstawia się zwłaszcza jedna z ostatnich scen, w której Thanos rozmawia z Lorespeakerem, potężną istotą, mającą wielką wiedzę na temat całego uniwersum. Drugi z nich tak mówi o Kamieniach Nieskończoności:

One są ukryte, Thanosie, ponieważ są zbyt potężne. I właśnie dlatego Celestianie i inni, ci sami, których Celestianie się obawiają (te słowa mogą wskazywać, że Lorespeaker ma na myśli Hordę – przyp. aut.), bardzo uważnie strzegą Kamieni.

W dalszej części wywodu Lorespeaker jeszcze kilka razy mówi na temat artefaktów w sposób, który jest zgodny z ich filmową, nie zaś komiksową genezą. Dlatego amerykańskie portale popkulturowe spekulują, że książka o Thanosa w rzeczywistości ma przygotować fanów na to, co zobaczymy w przyszłorocznej odsłonie MCU, a co pokrywa się ze wspomnianym wyżej opisem zestawów zabawek promocyjnych.

spoilery
-
Plotka
-

Film Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.