Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Batman Arkham Crisis kolejną grą o przygodach Mrocznego Rycerza?

Kolejne plotki dotyczące nowej gry studia Rocksteady z Batmanem w roli głównej wskazują, że gra powstaje przynajmniej od 2 lat.

Kolejne plotki dotyczące nowej gry studia Rocksteady z Batmanem w roli głównej wskazują, że gra powstaje przynajmniej od 2 lat.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Plotki dotyczące nowej gry z Mrocznym Rycerzem w roli głównej wracają jak bumerang. Ostatnio pojawiły się informacje, że gra ma być związana z komiksem Batman #01: Trybunał sów. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje, które mają pochodzić od rzekomego testera gry.

Według jego informacji, które ujawnił serwis PlayStation Lifestyle, gra nosi tytuł Batman Arkham Crisis i znajduje się w produkcji od przynajmniej dwóch lat. Tytuł składa się z 12 aktów i szykowany jest na premierę w okresie Halloween tego roku. Twórcy z Rocksteady celują z grą do miana prestiżowego tytułu Game of the Year.

Według testera, w produkcji nie będzie Batmobilu, jak to było chociażby w Batman: Arkham Knight, a zamiast niego otrzymamy Batwinga. Latający pojazd Batmana wykorzystamy zarówno do walki jak i do przemieszczania się.

W Batman Arkham Crisis ma pojawić się osobny tryb rozgrywki przewidziany do kooperacji. Mamy również mieć do czynienia z cyklem dnia i nocy oraz zadaniami pobocznymi, natomiast sama mapa ma być większa od tej z Grand Theft Auto V.

Wszystko powyższe to oczywiście plotki, które nie muszą mieć potwierdzenia w faktach. Te zaś poznamy w marcu, kiedy to Rocksteady Games zapowie swoją najnowszą produkcję.

Źródło: playstationlifestyle.net / fot. WBIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV