Batman Arkham Crisis kolejną grą o przygodach Mrocznego Rycerza?

Kolejne plotki dotyczące nowej gry studia Rocksteady z Batmanem w roli głównej wskazują, że gra powstaje przynajmniej od 2 lat.

Kolejne plotki dotyczące nowej gry studia Rocksteady z Batmanem w roli głównej wskazują, że gra powstaje przynajmniej od 2 lat.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Plotki dotyczące nowej gry z Mrocznym Rycerzem w roli głównej wracają jak bumerang. Ostatnio pojawiły się informacje, że gra ma być związana z komiksem Batman vol. 1: The Court Of Owls. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje, które mają pochodzić od rzekomego testera gry.

Według jego informacji, które ujawnił serwis PlayStation Lifestyle, gra nosi tytuł Batman Arkham Crisis i znajduje się w produkcji od przynajmniej dwóch lat. Tytuł składa się z 12 aktów i szykowany jest na premierę w okresie Halloween tego roku. Twórcy z Rocksteady celują z grą do miana prestiżowego tytułu Game of the Year.

Według testera, w produkcji nie będzie Batmobilu, jak to było chociażby w Batman: Arkham Knight, a zamiast niego otrzymamy Batwinga. Latający pojazd Batmana wykorzystamy zarówno do walki jak i do przemieszczania się.

W Batman Arkham Crisis ma pojawić się osobny tryb rozgrywki przewidziany do kooperacji. Mamy również mieć do czynienia z cyklem dnia i nocy oraz zadaniami pobocznymi, natomiast sama mapa ma być większa od tej z Grand Theft Auto V.

Wszystko powyższe to oczywiście plotki, które nie muszą mieć potwierdzenia w faktach. Te zaś poznamy w marcu, kiedy to Rocksteady Games zapowie swoją najnowszą produkcję.

Źródło: playstationlifestyle.net / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV