Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Batman Arkham Crisis kolejną grą o przygodach Mrocznego Rycerza?

Kolejne plotki dotyczące nowej gry studia Rocksteady z Batmanem w roli głównej wskazują, że gra powstaje przynajmniej od 2 lat.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Plotki dotyczące nowej gry z Mrocznym Rycerzem w roli głównej wracają jak bumerang. Ostatnio pojawiły się informacje, że gra ma być związana z komiksem Batman #01: Trybunał sów. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje, które mają pochodzić od rzekomego testera gry.

Według jego informacji, które ujawnił serwis PlayStation Lifestyle, gra nosi tytuł Batman Arkham Crisis i znajduje się w produkcji od przynajmniej dwóch lat. Tytuł składa się z 12 aktów i szykowany jest na premierę w okresie Halloween tego roku. Twórcy z Rocksteady celują z grą do miana prestiżowego tytułu Game of the Year.

Według testera, w produkcji nie będzie Batmobilu, jak to było chociażby w Batman: Arkham Knight, a zamiast niego otrzymamy Batwinga. Latający pojazd Batmana wykorzystamy zarówno do walki jak i do przemieszczania się.

W Batman Arkham Crisis ma pojawić się osobny tryb rozgrywki przewidziany do kooperacji. Mamy również mieć do czynienia z cyklem dnia i nocy oraz zadaniami pobocznymi, natomiast sama mapa ma być większa od tej z Grand Theft Auto V.

Wszystko powyższe to oczywiście plotki, które nie muszą mieć potwierdzenia w faktach. Te zaś poznamy w marcu, kiedy to Rocksteady Games zapowie swoją najnowszą produkcję.

-
-

Źródło: playstationlifestyle.net / fot. WBIE

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.