Przeczytaj w weekend

Nowa gra z Batmanem oparta na komiksie Trybunał Sów?

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte. Czyżby WBIE zareagowało?

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte. Czyżby WBIE zareagowało?

Michał Czubak

Michał Czubak

Gracze cały czas czekają na nową grę o Mrocznym Rycerzu. Od czasu do czasu pojawiają się plotki mówiące o tym tytule. Tym razem pojawiły się szkice koncepcyjne, które prezentujemy poniżej. Szkice następnie zostały usunięte, co tylko podsyciło plotki i dodało animuszu sprawie.

Autorem szkiców koncepcyjnych jest Eddie Mendoza, który na co dzień pracuje w Apple, ale jest także freelancerem i współpracuje z Warner Bros. Warner Bros. Interactive Entertainment jest jest wydawcą gier z Batmanem w roli głównej.

Mendoza na  swoim profilu w serwisie ArtStation opublikował trzy grafiki koncepcyjne przedstawiające Mrocznego Rycerza w starciu z zabójcami działającymi na rzecz Trybunału Sów. Grafiki te następnie zostały usunięte. Jednak jak to bywa w sieci - tutaj nic nie ginie i możemy obejrzeć projekty Mendozy.

Pikanterii sprawie nadaje fakt, że już w grudniu pojawił się plotki, że nowa gra z Batmanem w roli głównej będzie właśnie związana z Trybunałem Sów. Jedna z producentek z ramienia WB Montreal na Twittera wrzuciła obrazek w koszulce z symbolem łudząco przypominającym logo tajnej organizacji.

 

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV