Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

Nowa gra z Batmanem oparta na komiksie Trybunał Sów?

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte. Czyżby WBIE zareagowało?

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte. Czyżby WBIE zareagowało?

Michał Czubak

Michał Czubak

Gracze cały czas czekają na nową grę o Mrocznym Rycerzu. Od czasu do czasu pojawiają się plotki mówiące o tym tytule. Tym razem pojawiły się szkice koncepcyjne, które prezentujemy poniżej. Szkice następnie zostały usunięte, co tylko podsyciło plotki i dodało animuszu sprawie.

Autorem szkiców koncepcyjnych jest Eddie Mendoza, który na co dzień pracuje w Apple, ale jest także freelancerem i współpracuje z Warner Bros. Warner Bros. Interactive Entertainment jest jest wydawcą gier z Batmanem w roli głównej.

Mendoza na  swoim profilu w serwisie ArtStation opublikował trzy grafiki koncepcyjne przedstawiające Mrocznego Rycerza w starciu z zabójcami działającymi na rzecz Trybunału Sów. Grafiki te następnie zostały usunięte. Jednak jak to bywa w sieci - tutaj nic nie ginie i możemy obejrzeć projekty Mendozy.

Pikanterii sprawie nadaje fakt, że już w grudniu pojawił się plotki, że nowa gra z Batmanem w roli głównej będzie właśnie związana z Trybunałem Sów. Jedna z producentek z ramienia WB Montreal na Twittera wrzuciła obrazek w koszulce z symbolem łudząco przypominającym logo tajnej organizacji.

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV