Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Nowa gra z Batmanem oparta na komiksie Trybunał Sów?

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte. Czyżby WBIE zareagowało?

Gracze cały czas czekają na nową grę o Mrocznym Rycerzu. Od czasu do czasu pojawiają się plotki mówiące o tym tytule. Tym razem pojawiły się szkice koncepcyjne, które prezentujemy poniżej. Szkice następnie zostały usunięte, co tylko podsyciło plotki i dodało animuszu sprawie.

Autorem szkiców koncepcyjnych jest Eddie Mendoza, który na co dzień pracuje w Apple, ale jest także freelancerem i współpracuje z Warner Bros. Warner Bros. Interactive Entertainment jest jest wydawcą gier z Batmanem w roli głównej.

Mendoza na  swoim profilu w serwisie ArtStation opublikował trzy grafiki koncepcyjne przedstawiające Mrocznego Rycerza w starciu z zabójcami działającymi na rzecz Trybunału Sów. Grafiki te następnie zostały usunięte. Jednak jak to bywa w sieci – tutaj nic nie ginie i możemy obejrzeć projekty Mendozy.

Pikanterii sprawie nadaje fakt, że już w grudniu pojawił się plotki, że nowa gra z Batmanem w roli głównej będzie właśnie związana z Trybunałem Sów. Jedna z producentek z ramienia WB Montreal na Twittera wrzuciła obrazek w koszulce z symbolem łudząco przypominającym logo tajnej organizacji.

-
-

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.