Battle at Big Rock - nowe szczegóły filmu ze świata Parku Jurajskiego. Pierwsze zdjęcia

Reżyser krótkometrażówki Battle at Big Rock: A Jurassic World Short Film zdradził kilka szczegółów na temat produkcji. Ponadto pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu.

Reżyser krótkometrażówki Battle at Big Rock: A Jurassic World Short Film zdradził kilka szczegółów na temat produkcji. Ponadto pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu.

Jak informowaliśmy wczoraj już w najbliższą niedzielę, 15 września, na antenie stacji FX zadebiutuje, krótkometrażowy film z jurajskiego uniwersum pod tytułem Battle at Big Rock: A Jurassic World Short Film. Reżyserem produkcji jest twórca Jurassic World, Colin Trevorrow, który postanowił nakręcić krótkometrażówkę zanim wejdzie na plan filmu Jurassic World 3.  Teraz twórca w rozmowie z portalem Collider zdradził kilka szczegółów projektu. Powiedział, że akcja produkcji dzieje się rok po wydarzeniach z widowiska Jurassic World: Upadłe królestwo. Film opowiada o rodzinie na kempingu w Parku Narodowym Big Rock, około 20 mil od miejsca, w którym skończyła się ostatnia produkcja. W krótkometrażówce mamy zobaczyć pierwszą prawdziwą konfrontację ludzi z dinozaurami po ich wydostaniu się z niewoli.

Film będzie trwał osiem minut i został nakręcony w ciągu pięciu dni w Irlandii zeszłej zimy z małą ekipą i główną obsadą, w której występują André Holland, Natalie Martinez, Melody Hurd i Pierson Salvador. W krótkometrażówce mimo mniejszego budżetu zobaczymy dinozaury, w tym dwa gatunki, których do tej pory nie widzieliśmy w produkcjach z uniwersum. Są to roślinożerny Nasutoceratops oraz Alozaur, jeden z najbardziej znanych dinozaurów wszechczasów.

Zadebiutowały również pierwsze zdjęcia z produkcji:

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV