Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon The Good Doctor

Amerykańska stacja ABC jest zadowolona z wyników nowego serialu medycznego. Powstanie 2. sezon The Good Doctor.

Amerykańska stacja ABC jest zadowolona z wyników nowego serialu medycznego. Powstanie 2. sezon The Good Doctor.

Adam Siennica

Adam Siennica

Oficjalne zamówienie 2. sezonu The Good Doctor nie jest zaskoczeniem skoro według wyników oglądalności jest to najlepiej oglądany nowy serial ABC od 13 lat. Mówi się, że kontrakt Freddie'ego Highmore'a, który gra tytułową rolę, opiewa na 18 odcinków, więc wszystko wskazuje na to, że tyle będzie mieć 2. sezon.

Przypomnijmy, że za sterami stoi David Shore, znany z hitu House M.D.. Projekt oparty jest na koreańskim formacie.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV