Przeczytaj w weekend

Będzie 4. i finałowy sezon serialu Bez zobowiązań

Zgodnie z nowymi informacjami, zamówiono 4. sezon serialu Bez zobowiązań. Będzie to jednocześnie seria finałowa.

Zgodnie z nowymi informacjami, zamówiono 4. sezon serialu Bez zobowiązań. Będzie to jednocześnie seria finałowa.

Michalina Reda

Michalina Reda

Głównymi bohaterami serialu Casual są członkowie dysfunkcyjnej rodziny - brat kawaler, siostra rozwódka i jej nastoletnia córka, którą wspólnie wychowują. Serial zadebiutował na platformie Hulu w roku 2015 i doczekał trzech sezonów.

Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie także 4. sezon produkcji, który jednocześnie będzie ostatnim. Stacja Hulu zamówiła kolejną odsłonę, która ma liczyć 8 odcinków.

Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Michaela Watkins, Tommy Dewey i Tara Lynne Barr. Nowy sezon zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV