Będzie 3. sezon serialu Better Things

Stacja FX dała zielone światło kolejnemu sezonowi serialu Better Things z Pamelą Adlon w roli głównej.

Stacja FX dała zielone światło kolejnemu sezonowi serialu Better Things z Pamelą Adlon w roli głównej.

Michalina Reda

Michalina Reda

Główną bohaterką serialu Lepsze życie jest matka, która samotnie wychowuje trzy córki. Zainteresowana karierą aktorki, kobieta stara się pogodzić obowiązki rodzinne z wymogami Hollywood.

Zaledwie w zeszłym miesiącu zadebiutował 2. sezon produkcji, a już wiadomo, że doczekamy się również 3. odsłony. Stacja FX jest zadowolona z pozytywnego odbioru, z jakim spotyka się serial.

Przypomnijmy, że w roli głównej występuje Pamela Adlon, która jest równocześnie scenarzystką oraz reżyserką poszczególnych odcinków. Nowy sezon będzie miał swoją premierę w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV