Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Bezprzewodowe kontrolery do Switcha inspirowane NES-em

Nintendo wie, że gracze kochają stylistykę retro. Firma postanowiła wypuścić nowe kontrolery dla konsoli Switch, które jak żywo przypominają pady z klasycznego NES-a.

Podczas wczorajszej konferencji Nintendo Direct japońska firma zaprezentowała nie tylko gry, które wkrótce trafią na Switcha. Poznaliśmy także kilka nowości sprzętowych. Wśród nich najciekawiej prezentują się kontrolery w stylu NES-a.

Nowe pady do złudzenia przypominają te sprzed kilkudziesięciu lat, jednak pod pewnym względem przewyższają swój pierwowzór – komunikują się z konsolą bezprzewodowo. Choć można je także podpiąć do Switcha jak zwykłe Joy-cony, dzięki czemu sprawdzą się podczas grania w podróży. Amerykański oddział Nintendo zaprezentował na swoim Twitterowym profilu, jak prezentują się w pełnej krasie:

Nintendo chce wypuścić ten gadżet do sprzedaży w połowie grudnia, w szycie przedświątecznych zakupów. To doskonały ruch, na pewno znajdą się chętni na zakup tego cacka, zwłaszcza że cena nie jest wygórowana – mają kosztować 60 dolarów, czyli mniej niż klasyczne Joy-cony.

-
-

Zanim jednak nowe pady trafią do sprzedaży, firma uruchomi usługę Nintendo Switch Online. Jeśli zdecydujesz się opłacać roczny abonament w wysokości 20 dolarów, będziesz mógł grać w tytuły wieloosobowe on-line, ponadto otrzymasz dostęp do najciekawszych tytułów z konsoli NES. Które, co oczywiste, będą współpracowały z zaprezentowanymi tu kontrolerami. Szykują się ciekawe miesiące dla retrograczy.

Źródło: Nintendo

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]