Nintendo Switch: Zobacz limitowaną wersję konsoli z Pokemonami

W listopadzie na rynek trafią nie tylko dwie nowe gry z Pokemonami, ale też urocza, limitowana wersja konsoli.

W listopadzie na rynek trafią nie tylko dwie nowe gry z Pokemonami, ale też urocza, limitowana wersja konsoli.

Już w listopadzie na rynek trafi nowa produkcja z Pokemonami - i to w dwóch wersjach. Gracze będą mieli możliwość wyboru między Pokemon: Let’s Go, Eevee! i Pokemon: Let’s Go, Pikachu!. Pod względem rozgrywki gry będą przypominać główną serię, ale z pewnymi zmianami i uproszczeniami.

Można jednak spodziewać się, że gry będą cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony graczy. Potencjał dostrzegło też Nintendo, które przygotowało specjalną edycję konsoli, ozdobioną właśnie wizerunkiem dwóch sympatycznych stworków - Pikachu i Eevee. Nie zabraknie tu również kontrolerów Joy-Con w nowych barwach oraz jednej z dwóch gier - do sprzedaży trafią dwa osobne zestawy. W środku znajdzie się również dodatkowy, specjalny kontroler Poke Ball Plus, który wykorzystamy w grze.

Konsola i gry trafią do sprzedaży 16 listopada.

Źródło: youtube.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV