Bless the Harts - nowy plakat i ciekawostki o serialu [SDCC 2019]

Bless the Harts to nadchodzący serial animowany, który był promowany podczas Comic-Conu w San Diego. Zobaczcie nowy plakat.

Bless the Harts to nadchodzący serial animowany, który był promowany podczas Comic-Conu w San Diego. Zobaczcie nowy plakat.

Michalina Reda
Michalina Reda

Bless the Harts to nadchodzący animowany serial komediowy, który powstaje dla stacji Fox. Twórczynią produkcji jest Emily Spivey. Głównymi bohaterami są członkowie rodziny z Południa, którzy - choć nie mają pieniędzy - są bogaci w zabawę, śmiech i dobrych przyjaciół.

Serial był promowany podczas panelu na Comic-Conie w San Diego, gdzie zgromadzonym zaprezentowano nowy plakat. Potwierdzono także, że w obsadzie dubbingu jest Kumail Nanjiani, który otrzymuje gościnną rolę Jezusa Chrystusa. Podczas panelu pokazano krótki fragment z tą postacią.

Dodatkowe informacje na temat serialu:

  • odcinek, który zostanie wyemitowany w okolicy Święta Dziękczynienia, będzie poświęcony dniu wyprzedaży, znanym jako Black Friday
  • twórczyni Emily Spivey udziela głosu wiecznie spiętej i rozdrażnionej postaci znanej jako Louise
  • odcinek halloweenowy opowie o duchu-autostopowiczu z Karoliny Północnej 
  • główni bohaterowie mieszkają w fikcyjnym miasteczku Greenpoint (połączenie High Point i Greensboro z Karoliny Północnej)

Zobaczcie plakat:

nullfot. materiały prasowe

Bless the Harts - premiera serialu odbędzie się 29 września w USA. Sezon składa się z 13 odcinków.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV