Przeczytaj w weekend

Bond stanął na przeszkodzie serialowi Purity. Dyrektor Showtime o sytuacji

Pojawiły się nowe informacje o niezrealizowanym serialu stacji Showtime z Danielem Craigiem w roli głównej.

Pojawiły się nowe informacje o niezrealizowanym serialu stacji Showtime z Danielem Craigiem w roli głównej.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Ponad dwa lata temu Showtime miało stworzyć 20-odcinkowy limitowany serial pod tytułem Purity. Jego gwiazdą miał być Daniel Craig. Jednak projekt został wstrzymany. Dyrektor programowy Showtime, Gary Levine zdradził w czasie panelu na TCA Press Tour, że wszystko przez pracę aktora nad widowiskiem z serii filmów o losach Jamesa Bonda. Craig podobno nadal pozostaje zainteresowany projektem, a w niedawnym wywiadzie dla New York Times Jonathan Franzen, autor literackiego pierwowzoru serialu,  powiedział, że przygotował krótszą wersję scenariusza, aby dostosować ją do harmonogramu aktora.

Głównymi bohaterami produkcji są Pip, młoda Amerykanka, która nie wie kim jest oraz Andreas Wolf, niemiecki prowokator, który prowadzi organizację zajmującą się handlem wszelkiego rodzaju tajemnicami. Dziewczyna dostaje się na staż w firmie, a przy okazji poszukuje swojej tożsamości.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV