Brian Van Holt kapitanem statku kosmicznego

Brian Van Holt (Cougar Town: Miasto kocic) dołącza do obsady limitowanego serialu science fiction Ascension.

Brian Van Holt (Cougar Town: Miasto kocic) dołącza do obsady limitowanego serialu science fiction Ascension.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Van Holt wcieli się w Williama Denningera, kapitana tytułowego statku kosmicznego, który został wysłany przez rząd USA w 1963 roku, by skolonizować nowy świat. Sześcioodcinkowy serial opowie historię rozgrywającą się po 50 latach wyprawy, gdy bohaterowie docierają do miejsca bez powrotu. Tajemnicze morderstwo młodej kobiety sprawia, że populacja statku zaczyna zastanawiać się jaki jest prawdziwy cel ich misji.

Wcześniej informowaliśmy, że główną rolę Viondy Denninger, żony kapitana zagra Tricia Helfer (Battlestar Galactica).

Philip Levens (Tajemnice Smallville) jest autorem scenariusza, twórcą i głównym producentem wykonawczym. Premiera w USA zaplanowana jest na listopad 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV