Repertuar kin Nowość Program TV

Brooklyn 9-9 – nowa stacja służy serialowi. Ogromny skok oglądalności

Brooklyn 9-9 powrócił z nowym sezonem, jednak nie na stacji FOX a na NBC. Pierwsze świetne wyniki oglądalności wskazują, że była to dobra zmiana dla serialu.

Brooklyn 9-9 został skasowany przez stację FOX po piątym sezonie, co spotkało się z dużą dezaprobatą ze strony fanów. Po głośnych protestach serial został jednak uratowany – produkcję przejęło NBC, które zamówiło 6. sezon. Fani ze zniecierpliwieniem oczekiwali na premierę by sprawdzić, jak z serialem radzi sobie nowa stacja – Brooklyn 9-9 powrócił z 6. sezonem wcześniej w tym tygodniu, a pierwsze wyniki oglądalności wyraźnie wskazują, że zmiana stacji wyszła serialowi na dobre.

Według TVLine, czwartkowa premiera 6. sezonu Brooklyn 9-9 przyciągnęła przed odbiorniki 3.56 mln widzów ze współczynnikiem 1.2. Jest to najlepszy wynik oglądalności od dwóch poprzednich lat emisji serialu i jednocześnie wzrost o 82% w porównaniu do wyników premiery poprzedniego sezonu. Wyłączając odcinek ze stycznia 2017 roku (emitowany po NFL), można nawet powiedzieć, że jest to najlepszy wynik od trzech – nie dwóch – ostatnich lat.

Pierwsze opinie po premierze wskazują na to, że serial nie utracił swojego charakteru i nie ma co się obawiać zmiany jego poziomu.

-
-

Brooklyn 9-9 – serial jest emitowany w USA w czwartki.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Jordin Althaus/FOX

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.