Przeczytaj w weekend

Capcom rejestruje znak „Biohazard: Umbrella Corps”

Wygląda na to, że szykuje nam się kolejna gra z cyklu "Resident Evil". Kiedy Capcom zamierza ją oficjalnie zapowiedzieć?

Wygląda na to, że szykuje nam się kolejna gra z cyklu "Resident Evil". Kiedy Capcom zamierza ją oficjalnie zapowiedzieć?

Kilka tygodni temu Capcom zarejestrował w Europie znak towarowy "Umbrella Corps". Natychmiast kojarzyło się to z serią "Resident Evil HD Remaster" jednak nic nie wskazywało na to, że może mieć to związek z grami wideo. Teraz japońska firma zarejestrowała znak "Biohazard: Umbrella Corps" w Japonii, co jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z tą popularną serią Capcomu.

Czytaj także: „Until Dawn” – przerażające fragmenty rozgrywki

Pozycja, pod jaką wpisano "Biohazard: Umbrella Corps", jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z grą wideo, ale platformy docelowe pozostają tajemnicą. Gra może ukazać się zarówno na urządzeniach mobilnych oraz na konsolach stacjonarnych i komputerach osobistych.

Nie wiadomo także, że to będzie główna część cyklu czy może spin-off jakimi są serie "Resident Evil: Revelations 2" oraz "Resident Evil Outbreak".

Źródło: dualshockers.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV