Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 12.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów "Intelligence", "Holding Patterns", "Inhuman", "Bonnie & Clyde", "Reckless", "Hatfields & McCoys", "Betrayal", "Friends With Better Lives" i "Influence".

Meghan Ory (Once Upon a Time) otrzymała główną żeńską rolę (Riley O’Neil) w „Intelligence„. Do obsady dołącza również P.J. Byrne, który wcieli się w Nelsona – informatyka pracującego z Gabrielem (Josh Holloway) i Lillian (Marg Helgenberger).


Robert Buckley (666 Park Avenue) w pilocie komedii „Holding Patterns” stacji NBC zagra Chada – jednego ze znajomych, którzy przeżyli katastrofę lotniczą.


Nowy projekt Wymana i Abramsa (wcześniej „Inhuman„) wciąż nie ma oficjalnego tytułu, ale zyskał kolejną aktorkę – Minkę Kelly (Friday Night Lights). Aktorka wcieli się w policjantkę z mocnym kompasem moralnym, która uważa, że każdy ma w sobie coś dobrego.


Obsada „Bonnie & Clyde” stacji Lifetime i History powiększa się o dwie osoby: Lane’a Garrisona (Prison Break) oraz Austina Heberta. Garrison zagra impulsywnego Bucka Burrowa, starszego brata Clyde’a. Ted Hinton Heberta to dla odmiany najmłodszy członek grupy Franka Hamera.


Shawn Hatosy (Southland) dołącza do „Reckless” jako Trey – detektyw z charakterem. Bess Armstrong wcieli się w matkę głównej bohaterki.


Jamesa Remara (Dexter) zobaczymy w pilocie „Hatfields and McCoys” w roli potężnego i zamożnego Joe Hatfielda.


Stuart Townsend („XIII: The Series”) i Hannah Ware (Boss) zagrają głównych bohaterów – Jacka i Sarę – w „Betrayal” stacji ABC. Do obsady dołącza także James Cromwell (American Horror Story), którego zobaczymy w roli Terence’a Karstena, głowę potężnej rodziny z Chicago.


Rick Donald jako uduchowiony (i często bosy) Lowell to kolejny dodatek do grupy znajomych w pilocie „Friends With Better Lives„.


Megalyn Echikunwoke (House of Lies) i Cedric Sanders („The Social Network”) dołączają do obsady pilota „Influence„. Echikunwoke zagra Megan, która używa swojego piękna i umiejętności aktorskich do pomocy drużynie we wcielaniu naukowych projektów w życie. Sanders wcieli się w Latrella – poważnego faceta wychowanego w niebezpiecznej okolicy, którego talenty (oraz ich przydatność) dostrzega Ross.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?