Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Castingowe nowinki serialowe – 12.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów "Intelligence", "Holding Patterns", "Inhuman", "Bonnie & Clyde", "Reckless", "Hatfields & McCoys", "Betrayal", "Friends With Better Lives" i "Influence".

Meghan Ory (Once Upon a Time) otrzymała główną żeńską rolę (Riley O’Neil) w „Intelligence„. Do obsady dołącza również P.J. Byrne, który wcieli się w Nelsona – informatyka pracującego z Gabrielem (Josh Holloway) i Lillian (Marg Helgenberger).


Robert Buckley (666 Park Avenue) w pilocie komedii „Holding Patterns” stacji NBC zagra Chada – jednego ze znajomych, którzy przeżyli katastrofę lotniczą.


Nowy projekt Wymana i Abramsa (wcześniej „Inhuman„) wciąż nie ma oficjalnego tytułu, ale zyskał kolejną aktorkę – Minkę Kelly (Friday Night Lights). Aktorka wcieli się w policjantkę z mocnym kompasem moralnym, która uważa, że każdy ma w sobie coś dobrego.


Obsada „Bonnie & Clyde” stacji Lifetime i History powiększa się o dwie osoby: Lane’a Garrisona (Prison Break) oraz Austina Heberta. Garrison zagra impulsywnego Bucka Burrowa, starszego brata Clyde’a. Ted Hinton Heberta to dla odmiany najmłodszy członek grupy Franka Hamera.


Shawn Hatosy (Southland) dołącza do „Reckless” jako Trey – detektyw z charakterem. Bess Armstrong wcieli się w matkę głównej bohaterki.


Jamesa Remara (Dexter) zobaczymy w pilocie „Hatfields and McCoys” w roli potężnego i zamożnego Joe Hatfielda.


Stuart Townsend („XIII: The Series”) i Hannah Ware (Boss) zagrają głównych bohaterów – Jacka i Sarę – w „Betrayal” stacji ABC. Do obsady dołącza także James Cromwell (American Horror Story), którego zobaczymy w roli Terence’a Karstena, głowę potężnej rodziny z Chicago.


Rick Donald jako uduchowiony (i często bosy) Lowell to kolejny dodatek do grupy znajomych w pilocie „Friends With Better Lives„.


Megalyn Echikunwoke (House of Lies) i Cedric Sanders („The Social Network”) dołączają do obsady pilota „Influence„. Echikunwoke zagra Megan, która używa swojego piękna i umiejętności aktorskich do pomocy drużynie we wcielaniu naukowych projektów w życie. Sanders wcieli się w Latrella – poważnego faceta wychowanego w niebezpiecznej okolicy, którego talenty (oraz ich przydatność) dostrzega Ross.

 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]