Przeczytaj w weekend

CD Projekt planuje wydać niezapowiedzianą grę do końca 2021 roku

Nie tylko Cyberpunk 2077 - CD Projekt ma w planach kolejną wysokobudżetową produkcję. Gra miałaby zadebiutować przed 2021 roku.

Nie tylko Cyberpunk 2077 - CD Projekt ma w planach kolejną wysokobudżetową produkcję. Gra miałaby zadebiutować przed 2021 roku.

Cyberpunk 2077 to obecnie priorytet dla CD Projektu i chociaż do tej pory nie podano daty premiery, to wiele osób ma nadzieje, że zadebiutuje on jeszcze w tym roku. Może wskazywać na to również strategia biznesowa firmy, która zakłada, że w ciągu najbliższych dwóch lat na rynek trafi jeszcze jedna wysokobudżetowa produkcja.

W końcu, skoro wszystkie ręce - a przynajmniej zdecydowana ich większość - tworzą Cyberpunka 2077, to gra powinna ukazać się tym roku, żeby moce przerobowe miały czas na stworzenie kolejnej gry, która miałaby się ukazać najpóźniej w 2021 roku.

Jeżeli chodzi o strategię Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016-2021 jej plany odnośnie wydania drugiej gry AAA do 2021 r. pozostają bez zmian. Obecnie skupiamy się na produkcji i promocji Cyberpunka, wiec nie chcemy komentować dalszych projektów.

Źródło: cdprojektred.com / fot. CD Projekt

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV