Przeczytaj w weekend

Lady Gaga może pojawić się w Cyberpunk 2077. Data premiery jeszcze w tym roku?

Na tegorocznych targach E3 ma zostać ujawniona data premiery Cyberpunk 2077, a także informacja, że w grze pojawi się Lady Gaga.

Na tegorocznych targach E3 ma zostać ujawniona data premiery Cyberpunk 2077, a także informacja, że w grze pojawi się Lady Gaga.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Ostatnich kilka miesięcy przyniosło wiele nowych informacji na temat Cyberpunk 2077. Wszystko zaczęło się od ujawnienia zwiastuna na E3 2018, a później także i obszernego fragmentu rozgrywki. Teraz zaś francuski serwis Actugaming.net zdradza, powołując się na swoje źródła, że w grze miałaby pojawić się... Lady Gaga. Piosenkarka podobno wzięła udział w sesjach motion-capture do gry studia CD Projekt RED, a szczegóły na temat tej współpracy mamy poznać na E3 w tym roku.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się plotki na temat udziału piosenkarki w grze. Pierwszy raz spekulacje na ten temat pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku, kiedy oficjalny profil gry na Twitterze zamieścił odpowiedź do dawnego wpisu Lady Gagi z listopada 2012 roku.

Lady Gaga w Cyberpunk 2077?
fot. Twitter

Na tym jednak doniesienia Actugaming.net się nie kończą. Według opublikowanych tam informacji data premiery gry Cyberpunk 2077 również ma zostać ujawniona na tegorocznych targach E3. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się w dniach 11-13 czerwca.

Źródło: actugaming.net / fot. CD Projekt RED, youtube.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV