Chyłka 2 - kiedy premiera? Wiemy, kto powróci w obsadzie

Chyłka 2 powróci na polskie ekrany jeszcze w 2019 roku. Podczas panelu na SerialCon 2019 prowadzonego przez nas wyjawiono szczegóły.

Chyłka 2 powróci na polskie ekrany jeszcze w 2019 roku. Podczas panelu na SerialCon 2019 prowadzonego przez nas wyjawiono szczegóły.

Chyłka 2 - premiera zaplanowana jest na połowę listopada. Podczas panelu prowadzącego przez nas potwierdziła to Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Ujawniła też, którzy aktorzy wracają do swoich ról: Magdalena CieleckaFilip PławiakPiotr StramowskiArtur Żmijewski oraz Jakub Gierszał.

Chyłka 2 opowie historię z książki Kasacja. Za kamerą powróci Łukasz Palkowski, a 2. sezon będzie mieć 6 odcinków. Premiera w player.pl.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: TVN

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV