Przeczytaj w weekend

Cinema3D - nowe ceny w Kłodzku i Gorzowie Wielkopolskim

Dobra wiadomość dla kinomaniaków z Kłodzka i Gorzowa Wielkopolskiego. Oficjalnie ogłoszono nowe ceny biletów, które mają przyciągnąć do kin.

Dobra wiadomość dla kinomaniaków z Kłodzka i Gorzowa Wielkopolskiego. Oficjalnie ogłoszono nowe ceny biletów, które mają przyciągnąć do kin.

Rafał Kawecki
Rafał Kawecki
Tagi:  multikino 

Cinema3D przyciąga widzów. Nowe ceny biletów zostały wprowadzone w życie 15 listopada 2019 roku. Cennik dotyczy filmów w 2D i obowiązuje codziennie.

Bilety do kina Cinema3D w obu miastach mają kosztować 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest opłata za okulary. 

Najbliższe miesiące w Cinema3D zapowiadają się naprawdę intensywnie! Od 15 listopada będzie można zobaczyć najnowszy film twórców Listów do M.. 1800 gramów z Magdaleną Różczką w roli głównej, to opowieść o sympatycznej dyrektorce interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. 22 listopada na wielki ekran wejdzie jedna z najbardziej wyczekiwanych, familijnych premier tego roku - Kraina lodu 2. Tradycyjnie okres świąteczny będzie należał do fanów gwiezdnej sagi. Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Cinema3D uruchomiło przedsprzedaż biletów na Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Bilety można nabywać w kasie kina w Gorzowie Wielkopolskim oraz przez stronę www. W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia „Futro z misia” oraz Jumanji: Następny poziom. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują Psy 3. W imię zasad z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Cinema3D oraz przez www.cinema3d.pl.

nullfot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV