Colin Farrell i Vince Vaughn w 2. sezonie serialu „Detektyw”!

Po miesiącach plotek i spekulacji przyszedł czas na oficjalnej informacje o 2. sezonie serialu Detektyw. Vince Vaughn i Colin Farrell zagrają główne role.

Po miesiącach plotek i spekulacji przyszedł czas na oficjalnej informacje o 2. sezonie serialu Detektyw. Vince Vaughn i Colin Farrell zagrają główne role.

Adam Siennica

Adam Siennica

Colin Farrell sam potwierdził swój casting kilka dni temu  w udzielonym w wywiadzie, ale zbyt wielu szczegółów nie wyjawił. Z oświadczenia HBO dowiadujemy się, że zagra Raya Velcoro, detektywa, którego lojalność jest podzielona pomiędzy szefów ze skorumpowanego departamentu policji, a gangsterów, do których Ray należy. 

Czytaj także: 7 aktorek walczy o role w "Detektywie"

Vince Vaughn natomiast zagra Franka Semyona, doświadczonego gangstera, którego imperium jest zagrożone, kiedy jego przejście do legalnych interesów zostaje wstrzymane przez morderstwo jego biznesowego partnera.

Dodatkowo oficjalnie potwierdzono, że Justin Lin, reżyser ostatnich 4 części serii "Szybcy i wściekli" stanie za kamerą pierwszych 2 odcinków. HBO ujawniło też opis fabuły: 

[info] Fabułą 8-odcinkowego sezonu skupia się na dwóch gliniarzach i gangsterze, którzy muszą zmagać się z konspirację po tajemniczym morderstwie. [/info]

Czytaj także: Colin Farrell potwierdza rolę "Detektywa"

Nadal jedna rola policjanta nie została obsadzona - wszystko wskazuje na to, że może to być kobieta, tak jak zapowiadano wcześniej, ale w oświadczeniu HBO tego nie sprecyzowano. Nic Pizzolatto, twórca serialu odpowiada za scenariusz wszystkich odcinków.

Premiera 2. sezonu serialu Detektyw odbędzie się latem 2015 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV