Przeczytaj w weekend

Czarna Pantera ma taki cosplay, że sieć nie może wyjść z zachwytu

Wielką popularnością w sieci cieszy się wideo, w którym cosplayer przebrał się za tytułowego bohatera filmu Czarna Pantera.

Wielką popularnością w sieci cieszy się wideo, w którym cosplayer przebrał się za tytułowego bohatera filmu Czarna Pantera.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Od wczoraj olbrzymią popularnością w sieci cieszy się wideo, w którym widzimy cosplayera przebranego za tytułowego bohatera filmu Black Panther. Na razie nie wiemy, kto ukrywa się pod strojem herosa. Odbiorcy są jednak zachwyceni kreatywnym pomysłem na to, w jaki sposób osoba ta wykorzystała lampki ledowe, by oddać absorbowanie mocy przez kostium. Oceńcie sami:

Impressive Black Panther cosplay

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV