Repertuar kin Nowość Program TV

Czy Srebrny Surfer weźmie udział w Wojnie bez granic? Twórcy komentują

Joe i Anthony Russo odnieśli się do pogłosek, jakoby w filmie Avengers: Wojna bez granic miał pojawić się Srebrny Surfer. Czy rzeczywiście jest na to szansa?

Bracia Russo nieustannie udzielają nowych wywiadów w ramach promocji nadchodzącego filmu Avengers: Wojna bez granic. W jednym z nich zostali zapytani o niedawne pogłoski dotyczące Srebrnego Surfera – przypomnijmy, że w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, że postać znana z Fantastycznej Czwórki również weźmie udział w walce. Reżyserzy ucinają jednak plotki, tłumacząc:

Nie sądzę, żebyśmy mieli prawa do Srebrnego Surfera. Ale to jest spełnianie życzeń fanów i wiecie, jeśli ta umowa Fox-Disney wejdzie w życie, w MCU pojawi się znacznie więcej bohaterów. Więc kto wie, może pewnego dnia te teorie się sprawdzą?

-
-

Bracia odnieśli się również do faktu przeładowania filmu wszystkimi możliwymi postaciami. Żartują, że często patrzą na plakat, zastanawiając się kogo jeszcze dałoby się na nim zmieścić. Anthony Russo dodaje również, co najmilej wspomina z etapu tworzenia filmu:

Częścią piękna tych filmów jest to, że jest tu wiele przeróżnych kierunków, w jakich można pójść. Jest tyle możliwości i wyborów. I myślę, że to było powodem świetnej zabawy, jaką mieliśmy z Joe na etapie planowania. Gdy siedzieliśmy ze scenarzystami, zastanawialiśmy się, w którą stronę chcemy zmierzać, dyskutowaliśmy o wszystkich możliwościach… A gdy już skoncentrujesz się na jednej ścieżce, po prostu nią podążasz. Nie wydaje mi się, byśmy czegokolwiek żałowali jeśli chodzi o podjęte decyzje. Jesteśmy bardzo zadowoleni, choć – tak – ten materiał jest nieskończenie plastyczny.

Film wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?