Repertuar kin Nowość Program TV

Czy Srebrny Surfer weźmie udział w Wojnie bez granic? Twórcy komentują

Joe i Anthony Russo odnieśli się do pogłosek, jakoby w filmie Avengers: Wojna bez granic miał pojawić się Srebrny Surfer. Czy rzeczywiście jest na to szansa?

Bracia Russo nieustannie udzielają nowych wywiadów w ramach promocji nadchodzącego filmu Avengers: Wojna bez granic. W jednym z nich zostali zapytani o niedawne pogłoski dotyczące Srebrnego Surfera – przypomnijmy, że w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, że postać znana z Fantastycznej Czwórki również weźmie udział w walce. Reżyserzy ucinają jednak plotki, tłumacząc:

Nie sądzę, żebyśmy mieli prawa do Srebrnego Surfera. Ale to jest spełnianie życzeń fanów i wiecie, jeśli ta umowa Fox-Disney wejdzie w życie, w MCU pojawi się znacznie więcej bohaterów. Więc kto wie, może pewnego dnia te teorie się sprawdzą?

-
-

Bracia odnieśli się również do faktu przeładowania filmu wszystkimi możliwymi postaciami. Żartują, że często patrzą na plakat, zastanawiając się kogo jeszcze dałoby się na nim zmieścić. Anthony Russo dodaje również, co najmilej wspomina z etapu tworzenia filmu:

Częścią piękna tych filmów jest to, że jest tu wiele przeróżnych kierunków, w jakich można pójść. Jest tyle możliwości i wyborów. I myślę, że to było powodem świetnej zabawy, jaką mieliśmy z Joe na etapie planowania. Gdy siedzieliśmy ze scenarzystami, zastanawialiśmy się, w którą stronę chcemy zmierzać, dyskutowaliśmy o wszystkich możliwościach… A gdy już skoncentrujesz się na jednej ścieżce, po prostu nią podążasz. Nie wydaje mi się, byśmy czegokolwiek żałowali jeśli chodzi o podjęte decyzje. Jesteśmy bardzo zadowoleni, choć – tak – ten materiał jest nieskończenie plastyczny.

Film wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.