Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kiedy pełny tytuł Avengers 4? Bracia Russo o drastycznych zmianach w MCU

Bracia Russo kontynuują swoją serię wywiadów w ramach zbliżającej się premiery filmu Avengers: Wojna bez granic. Zdradzili między innymi swoje podejście do zamknięcia pewnego etapu MCU.

Do premiery filmu Avengers: Wojna bez granic pozostały już niecałe dwa tygodnie. Twórcy produkcji, Joe i Anthony Russo, udzielają kolejnych wywiadów, w których zdradzają swój punkt widzenia na nadchodzące widowisko oraz całą przyszłość MCU. Joe Russo podkreśla jednak, że zarówno Avengers: Wojna bez granic jak i kolejna część to dwa osobne filmy, z osobną fabułą i historią. Jak mówi:

To jest kompletna historia. Ma swój początek, środek i koniec, podobnie jak kolejny film, który też ma początek, środek i koniec. W ten sam sposób jak Wojna bohaterów ustanowiła grunt pod Wojnę bez granic, tak Wojna bez granic będzie bazą dla następnej części (…) Oczywiście pod względem narracyjnym na pewno będzie tu korelacja, ale naszym celem było stworzenie dwóch odrębnych filmów. Nie chodziło o to by nakręcić jeden długi, a potem przeciąć go nożyczkami na pół. Dla nas nie byłoby to satysfakcjonujące doświadczenie, zatem ten film to jedna historia, tamten to druga historia i są przy tym zupełnie od siebie inne.

Reżyserzy zostali zapytani o to, kiedy poznamy pełny tytuł Avengers 4. Nie chcą zdradzić szczegółów, mówiąc, że będzie on miał związek z nadchodzącymi wydarzeniami. Jak mówi Joe:

To jeszcze trochę potrwa. Najpierw chcemy, by widzowie zobaczyli ten film, przetrawili go. I dopiero potem możemy im powiedzieć jaką historię zobaczą w następnej kolejności.

-
-

Co zatem wydarzy się po Avengers 4? Przypomnijmy, że będzie on zamknięciem pewnego etapu w Kinowym Uniwersum Marvela. Jak mówi Anthony, zmiany w MCU będą „drastyczne”, zaś Joe dodaje:

To będzie coś zupełnie różnego. Myślę, że to trochę tak, jakby Marvel pisał przez 10 lat książkę, która teraz dobiega końca. I teraz musi przyjść ktoś nowy, kto zacznie inną książkę od początku. Kto to wie, czym ona będzie. To na pewno jest koniec i czeka nas nowy początek.

Słowa reżyserów mogą mieć związek z zapowiedzianą śmiercią kilku kluczowych bohaterów produkcji. W sieci pojawiają się już pierwsze doniesienia widzów, którzy mieli okazję zobaczyć początek filmu. Jak podaje portal Screen Geek, w pierwszych kilkunastu minutach filmu zginie jeden z ważniejszych bohaterów. Powołując się na opinię zaufanej osoby, dziennikarze dodają, że choć część fanów mogła tego oczekiwać, inni po tej scenie będą kompletnie wstrząśnięci. Ten moment ma również zdefiniować ton dalszej akcji, a także przyszłość MCU.

Pamiętajmy jednak, że nie są to informacje oficjalnie potwierdzone. O tym, co wydarzy się na początku filmu, przekonamy się już w kinach. Premiera 27 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.