Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Deadpool 2 – informacje o improwizacji na planie i scenie po napisach

Deadpool 2 powoli wchodzi na ekrany kin na całym świecie. Twórcy udzielają wielu wywiadów.

Kompozytor muzyki filmowej Tyler Bates w swoim wywiadzie wspomniał sytuację, gdy raz odwiedził plan Deadpoola 2. Był pod wielkim wrażeniem tego, jak Ryan Reynolds często improwizował. Wyjawia też, że w ostatniej chwili aktor ciągle zmieniał, poprawiał lub dodawał różne gagi do filmu.

Natomiast scenarzyści wyjawiają, że rozważane były różne pomysły na sceny po napisach. Między innymi mieliśmy zobaczyć wiele innych rozmów kwalifikacyjnych do X-Force z dziwacznymi postaciami. W jednej z nich miałby być Chris Evans jako Ludzka Pochodnia z Fantastycznej Czwórki. Ostatecznie pomysł gdzieś wypalił się po drodze i nawet nie doszli do rozmowy z Evansem.

-
-

Josh Brolin wyjawił, że do roli Cable’a musiał być świetnie przygotowany fizycznie, bo reżyser filmu lubi, gdy aktorzy sami grają w scenach walk. Dlatego też musiał dużo pracować z kaskaderami nad choreografią i innymi popisami, które wykonywał na planie. Porównuje sytuację do roli Thanosa z filmu Avengers: Wojna bez granic, gdzie dzięki użyciu technologii performance capture nie musiał trzymać formy na 100%.

Premiera już w piątek.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.